Na wdrożenie Consent Mode v2 nie jest jeszcze za późno. Sprawdź co grozi za jego brak!
Dziękujemy Wam za zaufanie!

Nasi Klienci uwielbiają
owocną współpracę z nami.

Często słyszymy od naszych Klientów, że nasze podejście do realizacji zadań jest takiego, jakiego oczekują od profesjonalnej agencji. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy świadczyć bezkonkurencyjne usługi w świecie digitalu.

Opinie o nas
Uzbira logo
Sebastian Tomczak "Brodaty Zbir"
Właściciel U Zbira
Przenoszenie sklepu z platformy Shoplo na Shoper było dla nas mocno stresującym zadaniem. Powierzyliśmy całościowo prace wdrożeniowe Netplace i opłaciło nam się to. Prace nad migracją przebiegły bezproblemowo, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę nad opieką techniczną naszego sklepu. Na koncie mamy kilka modyfikacji oraz pełna integrację z baselinker. Cenię sobie fachowe odpowiedzi, doświadczenie i formę komunikacji po stronie Netplace. Polecam współpracę każdemu, kto szuka rzetelnego Partnera podczas rozwoju swojego biznesu.
Zrealizowane projekty:
Logo Pixel Shop
Tomasz Bosaczyk
Właściciel Pixel Shop

Długo szukaliśmy takiego partnera. Wszystkie prace wykonane przez Netplace w naszym sklepie są zdecydowanie na innym poziomie niż dotychczasowe. Wszystkie problemy, jakie pojawiają się na Shoperze rozwiązują od ręki. Dzielą się również własnym doświadczeniem, rekomendując jak najlepsze rozwiązania. Informują również o zmianach, jakie wprowadza Shoper, które mogą wpłynąć na działanie sklepu i prewencyjnie przygotowują rozwiązania. Czas realizacji? Zawsze przed ustalonym terminem końcowym.

Zrealizowane projekty:
Red Is Bad
Rafał
Red Is Bad

Jestem bardzo zadowolony ze wspołpracy z firmą Netplace. Przede wszystkim, firma Netplace okazała się być prawdziwym zespołem ekspertów. Ich umiejętności w obszarze projektowania i programowania są widoczne w każdym szczególe. Strona jest nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna, co przyciąga uwagę odwiedzających. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje partnera do stworzenia wysokiej jakości sklepu internetowego.

Zrealizowane projekty:
Lavelio logo
Ewa Bartkowiak
Właścicielka Lavelio

Potrzebowałam modyfikacji w moim sklepie internetowym i zgłosiłam się do firmy Netplace. Pan Sebastian idealnie odwzorował moją wizję nowego wyglądu sklepu. Warto też dodać, że kontakt mailowy był praktycznie bez opóźnień, a realizacja projektu była terminowa. Bardzo dziękuję i polecam.

Zrealizowane projekty:
Oni dokonali wyboru!

Te marki już postawiły
na jakość współpracy i rozwój.

Jeśli rozwijasz własny biznes, to nie możesz działać półśrodkami  i stawiać na niekompetentne agencja, które tylko liczą Twoje faktury. Podejmij dojrzałą decyzję i rozwijaj swoją własną firmę.

Opinie
Netplace
Logo

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Klienci doceniają nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jeśli potrzebujesz pewnego zespołu do rozwiązania Twojego problemu, to napisz do nas!

Masz pytanie odnośnie produktu? Pisz śmiało!

Jeśli masz jakieś wątpliwości przed zakupem produktu ,to napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Klienci doceniają nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jeśli potrzebujesz pewnego zespołu do rozwiązania Twojego problemu, to napisz do nas!